
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 15 V |
| Min Supply Voltage | 4.65 V |
| Operating Supply Current | 8.5 µA |
| USB Standard | USB-C 1.2 |
| Speed Grade | Full Speed (FS) |
Stock: 1328
Distributors
pcbx
Unit Price$1.14560
Ext.Price$1.14560
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.14560 | $1.14560 |
| 10 | $0.83869 | $8.38690 |
| 25 | $0.76345 | $19.08625 |
| 50 | $0.71853 | $35.92650 |
| 100 | $0.67625 | $67.62500 |
| 300 | $0.64518 | $193.55400 |
| 500 | $0.61555 | $307.77500 |
| 1000 | $0.59503 | $595.03000 |
| 3000 | $0.56938 | $1708.14000 |
| 5000 | $0.55741 | $2787.05000 |
